May

Tuesday 1 May

Oakhill vs Knysna


Wednesday 2 May

Labori vs Groendal
Noorder-Paarl vs New Orleans
Stellenbosch vs Paulus Joubert


Thursday 3 May

Hugenote vs Bergrivier
Vredendal vs Piketberg

Saturday 5 May

Augsburg Gym vs Lutzville
Bellville vs Parel Vallei
Brackenfell vs Stellenberg
Bredasdorp vs Overberg
De Villiers Graaff vs Montana
DF Malan vs Tygerberg
Hopefield vs Porterville
Hottentots Holland vs Monument Park
HTS Bellville vs Vredenburg
HTS Drostdy vs Hermanus
Hugenote vs Durbanville
Labori vs Dirkie Uys
Montagu vs Bonnievale
Paarl Boys’ High vs Grey College
Paarl Gym vs Paul Roos
Robertson vs Worcester Gym
SACS vs Bishops
Strand vs Charlie Hofmeyr
Schoonspruit vs Weston
Swartland vs De Kuilen
Vredendal vs Piketberg
Wynberg vs Boland Landbou

 

Tuesday 8 May

Vredendal vs Clanwilliam


Wednesday 9 May

Bredasdorp vs Groenberg
Gansbaai Academy vs Hermanus
Groendal vs Wellington Sec
Klein Nederburg vs Bergrivier
Murray vs Knysna
New Orleans vs Charleston Hill
Paulus Joubert vs Kylemore
Swartberg vs Overberg
Villiersdorp Sec vs Emil Weder


Thursday 10 May

Vredendal Sec vs Lutzville


Saturday 12 May

Augsburg Gym vs Dirkie Uys
Bellville vs Brackenfell
Bishops vs Paul Roos
Bredasdorp vs Labori
Calvinia vs Vredendal
Charlie Hofmeyr vs Swartland
Framesby vs Boland Landbou
Grey High vs Wynberg
Hermanus vs Parel Vallei
Hopefield vs Vredenburg
Jan van Riebeeck vs Stellenbosch
Kasselsvlei vs DF Malan
Langenhoven Gym vs Oudtshoorn
Langenhoven High vs Montagu
Monument Park vs Tygerberg
New Orleans vs Groenberg
Outeniqua vs Stellenberg
Piketberg vs Schoonspruit
Punt vs Sao Bras
PW Botha vs Bridgton
Robertson vs Montana
Rondebosch vs Paarl Gym
SACS vs Durbanville
Somerset College vs HTS Bellville
Strand vs De Kuilen
Swellendam vs Overberg
Worcester Gym vs Hugenote

 

Monday 14 May

Plettenberg Bay vs Knysna


Wednesday 16 May

Albert Myburgh vs Bredasdorp
Emil Weder vs Groenberg
Knysna vs George
Kylemore vs Klein Nederburg
New Orleans vs Groendal
Paulus Joubert vs Charleston Hill

 

Thursday 17 May

Hugenote vs Wellington Sec
Vredendal vs Lutzville

 

Saturday 19 May

Augsburg Gym vs Porterville
Bellville vs Worcester Gym
Bishops vs Boland Landbou
Bonnievale vs Dirkie Uys
DF Malan vs De Kuilen
Durbanville vs WP Talent Identification Programme
Hermanus vs Bredasdorp
HTS Bellville vs WP Talent Identification Programme
HTS Drostdy vs Outeniqua
Labori vs Robertson
Langenhoven High vs Montana
Milnerton vs Brackenfell
Monument Park vs Reddam House
Oakdale vs Paarl Gym
Oudtshoorn vs Hugenote
Paul Roos vs Paarl Boys’ High
Piketberg vs Hopefield
PW Botha vs Punt
SACS vs Stellenberg
Strand vs WP Talent Identification Programme
Swartland vs Langenhoven Gym
Swellendam vs Montagu
Tygerberg vs WP Hub
Vredenburg vs Stellenbosch
Wynberg vs WC Sports School

 

Tuesday 22 May

Dirkie Uys vs Curro (Langebaan)
Piketberg vs Charlie Hofmeyr

 

Wednesday 23 May

Groendal vs Paulus Joubert
Labori vs Klein Nederburg
New Orleans vs Weltevrede
Overberg vs Emil Weder

Thursday 24 May

Bridgton vs Morester



Saturday 26 May

Bishops vs Wynberg
Brackenfell vs Hottentots Holland
Dirkie Uys vs Bredasdorp
Kasselsvlei vs HTS Bellville
Langenhoven Gym vs Langenhoven High
Lutzville vs Piketberg
Montagu vs Montana
Monument Park vs De Kuilen
Oakdale vs Outeniqua
Paarl Gym vs Boland Landbou
Parel Vallei vs Tygerberg
Porterville vs Vredendal
Punt vs Oudtshoorn
Rondebosch vs HTS Drostdy
SACS vs Bellville
Stellenberg vs DF Malan
Stellenbosch vs Charlie Hofmeyr
Strand vs Durbanville
Swartland vs Robertson
Vredenburg vs New Orleans
Worcester Gym vs Hermanus

 

Tuesday 29 May

Knysna vs Knysna Sec

Wednesday 30 May

Franschhoek vs Paulus Joubert
Groendal vs Bergrivier
Schoonspruit vs New Orleans
Weltevrede vs Klein Nederburg

 

Thursday 31 May

Albertinia vs Langenhoven High
Clanwilliam Sec vs Lutzville